יעוץ תקציבי לגופים, מוסדות ומלכ"רים ללא מטרות רווח

כדי שלא תחרגו מהתקציב ותמנעו מגירעון כרוני. 
עמותות ומלכ"רים עסוקים לרוב בטיפול בתהליכים חברתיים, שירותיים וערכיים. הם נשענים על תקציבים ממוסדות המדינה ומתרומות, ללא כוונות רווח. ככאלה, ברבות מהעמותות ומהמלכ"רים חסרה מודעות לנושא התנהלות תקציבית / כלכלית. אנו באפרתי התמחינו במתן יעוץ תקציבי, כלכלי וארגוני לעמותות ומלכ"רים שמבקשים לשמור על מסגרת התקציב או לצאת מגירעון מתמשך. נבצע עבורכם מעקב אחר ביצוע התקציב כך שתוכלו לנהל אותו ללא חריגות.

תהליך הייעוץ שלנו
כולל פגישת הכרות, מעבר על מסמכי התקציב שבניתם ואם עדיין לא בניתם נשמח לסייע בהכנה. לאחר מכן נערוך אבחון ונציע המלצות שונות שיחסכו לכם כסף רב וסייעו לכם להתנהל בעתיד ללא חריגות.

תכניות הבראה לעמותות ומלכ"רים 
בארסנל שלנו מגוון שיטות שהוציאו מלכ"רים רבים מגירעון תקציבי מתמשך. באמצעות תכניות פרישה, תכניות שכר, בדיקת מרכיבי התקציב, מרכיבי כ"א, הכנת תכנית ארגונית – פיננסית ברורה וליווי מתמשך, נבטיח שהארגון שאנו מלווים יעלה על דרך מלך ויוכל להמשיך בפעילות.

מעקב הקצבות מול משרדי הממשלה
כיצד תדעו מתי תקבלו תקציב ממשרד ממשלתי? מי אחראי על התקציבים במשרדים השונים? כיצד מגישים בקשה לתקציב? על כל השאלות האלה ועוד נענה לכם ונסייע לתכנן את המסגרת התקציבית כנגזרת מהכנסות עתידיות, גם התקופה של אי ודאות.

כשמלכ"ר או עמותה מעוניינים בהקמת פרויקט חדש 
יש לכם רעיון חדש וכבר בניתם תוכניות נהדרות לביצוע. אל תוותרו על שלב הכנת התקציב. ככל שהתקציב יהיה מפורט יותר, תחסכו לעצמכם אי ודאות בהמשך. גם בנושאי כ"א, מסגרות שכר (קישור) ועלויות תפעול נוכל לסייע ולחסוך לכם כסף רב.

לקביעת פגישת יעוץ צרו קשר (קישור) ונשוב אליכם בהקדם.

טלפון : 03-6731636

דוא"ל: info@efrati.co.il

כתובת: רמת גן, ביאליק 71